Spodziewana porażka w Wałbrzychu

W kontuzjowanym i okrojonym składzie udaliśmy się w podróż po ligowe punkty do Wałbrzycha. Mecz po bardzo dobrym początku i wyniku 9:1 dla IKS GTM Konstancin, szybko odwrócił się na naszą niekorzyść. Reakcja trenera gospodarzy – Marcina Balcerowskiego i zmiany w składzie, pozwoliły w łatwy sposób odrobić straty punktowe i już na zakończenie pierwszej kwarty, Górnik wychodzi na prowadzenie. Sytuacja kadrowa zespołu z Konstancina sprawiła, iż na boisku przez 40 minut, dzielnie walczył nasz kontuzjowany zawodnik Tomasz Dobek. Pomimo wielkiej woli walki i determinacji tego zawodnika, ekipa z Mazowsza większość akcji przeprowadzała czterema zawodnikami. Zespół Wałbrzycha, mający w sowim składzie gwiazdy europejskiego formatu, bez większego problemu zdobył kolejne cenne ligowe punkty. Końcowy wynik spotkania 72 do 48 jednoznacznie obrazuje przebieg meczu. Dziękujemy ekipie z Wałbrzycha za dobre i wyrozumiałe spotkanie – liczymy na rewanż w pełnym składzie w fazie Play-off.