W Poznaniu zadanie wykonane

W minioną niedziele, na poznańskiej hali POSiR odbył się zaległy mecz VI kolejki rundy zasadniczej PLKnW. Spotkanie z drużyną IKS 2017 Poznań od początku do końca przebiegało pod dyktando Konstancińskiego IKS-u. Ogromna przewaga Konstancina uzyskana w pierwszej połowie meczu 56:17 pozwoliła, trenerowi Makowskiemu na rotacje w składzie i bezpieczne “dowiezienie” wygranej do końca meczu. Wynik 39 do 99.

W drużynie gospodarzy najwięcej punktów zdobył kapitan zespołu Walenciak – 16 oraz Mazurkiewicz 8. W Konstancinie najskuteczniej punktowali Tyburowski 33 (1×3), Pawełko 29 (3×3) oraz Garbacz 18. Bardzo dobrze w meczu pokazał się nasz (powracający po kontuzji) kapitan Marek Kacprzak – zdobywca 13 pkt (1×3).

Drużynie z Poznania dziękujemy za gościnę i sportową rywalizację. Życzymy powodzenia w kolejnych ligowych spotkaniach.

Dużo emocji mogło dostarczyć kibicom drugie, zaległe spotkanie rozegrane tego weekendu na Hala Cracovia Kraków. Gdzie miejscowy zespół For Heroes podejmował Górnika Toyota Wałbrzych. Mecz rozstrzygnięty dogrywką, w której lepszy okazał się Górnik, wygrywając całe spotkanie 56 do 53.

Już za tydzień 16 marca udamy się w kolejną podróż po ligowe punkty. Tym razem naszym rywalem będzie zespół For Heroes Kraków. Zachęcamy do kibicowania!