Przegrywamy po dobrym meczu


Przegrywamy po dobrym meczu

Drużyna IKS GTM Konstancin w drugiej rundzie rozgrywek, tego sezonu zmierzyła się z zespołem KSS Mustang Konin. Mecz od początku do końca przebiegał pod kontrolą gospodarzy, jednak pomimo przegranej, musimy zliczyć go do udanych. Boiskowe poczynania w naszym wykonaniu, to ciągła pogoń za przeciwnikiem i odrabianie strat. W pewnym momencie przegrywaliśmy już 23-ma. punktami. Gospodarze, w przeciwieństwie do nas mogli pozwolić sobie na rotacje składem i dać odpocząć liderom zespołu. Nam pozostała konsekwencja i determinacja, które dały efekt – na 31 sekund przed końcowym gwizdkiem, zbliżyliśmy się do przeciwników na zaledwie 6 punktów. Niestety, w tym niedługim czasie popełniamy fatalne w skutkach błędy i pozwalamy gospodarzom zdobyć aż 7 puntów. Przegrywamy cały mecz 69 do 82.
Dla IKS punktowali: Tyburowski 17, Staręga 0, Pawełko 24 (2×3), Garbacz 24, Pilch 0, Treter 4.

W pozostałych spotkaniach drugiej rundy: w Suchedniowie Kraków przegrywa 39 do 64 z Orto-Medico Scyzory Kielce, natomiast w Poznaniu gospodarze, po zaciętej walce przegrywają z drużyną Górnik Toyota Wałbrzych 50 do 64.

Nasz zespół musi szybko otrząsnąć się z przegranej i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Z drużynami z Konina oraz Kielc, spotkamy się już za tydzień (25-26.11) w Suchedniowie, gdzie odbędzie się Puchar Polski. Serdecznie zapraszamy!