Trudny, wygrany mecz z Górnikiem

W ubiegły weekend odbyły się dwa mecze IX kolejki rozgrywek PLKnW. O ile w meczu pomiędzy drużynami z Krakowa i Poznania, krakowianie pewnie wygrywają 61 do 31, to w drugim spotkaniu pomiędzy Górnikiem Wałbrzych i IKS GTM Konstancin, wynik do końcowego gwizdka nie był pewny. Pomimo pojawiającej się niejednokrotnie ponad 10 pkt. przewagi IKS-u, Górnik natychmiast odrabiał straty i dochodził swoich przeciwników na 2-3 punkty. Jeszcze na 2 minuty przed końcem meczu goście prowadzą zaledwie dwoma punktami. W ostatniej minucie pojedynku, kilka skutecznych akcji w obronie oraz zakończonych powodzeniem ataków, dały drużynie z Konstancina zwycięstwo 78 do 63. Drużynie z Wałbrzycha dziękujemy za wspaniałą, sportową postawę i walkę do końca – to był dobry mecz 🙂

Na kolejny widowisko z udziałem naszej drużyny, zapraszamy do Konstancina na halę GOSiR, ul. Żeromskiego 15, gdzie w dniu 20 kwietnia, podejmiemy zespół Orto-Medico Scyzory Kielce. Będzie to ostatni mecz przed decydująca o pozycjach medalowych – fazą Play-Off.