Niełatwe zwycięstwo w Poznaniu

Z kompletem punktów wrócili z Poznania zawodnicy IKS GTM Konstancin. Początek meczu, ku zadowoleniu licznie zgromadzonej publiczności, był bardzo wyrównany. Zawodnicy z Poznania nie pozwolili nam na zdobywanie łatwych punktów, a sami popisywali się wyjątkowo skutecznymi akcjami w ataku. W połowie drugiej kwarty, przy stanie 20:22, konstancińska, rozgrzana już “lokomotywa”, wróciła na właściwy tor. Zmiana taktyki na pressing, przyniosła szybką i znaczną przewagę punktową.

Dalszy przebieg meczu, to kontrolowanie wyniku i pewne zwycięstwo 78 do 35 dla zespołu gości. Dziękujemy drużynie IKS 2017 Poznań za sportowe emocje oraz gratulujemy kibiców – świetny doping i atmosfera.

W pozostałych meczach kolejki drużyna Krakowa przegrywa wysoko z Górnikiem 35:81, natomiast w Kielcach, Scyzory wzięły rewanż za porażkę z pierwszej rundy, wygrywając z KSS Mustang Konin 69 do 64.