Sezon 2025/2026 I Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach dobiegł końca. Ostatnie rozstrzygnięcia przyniosły wiele emocji, a kibice mogli śledzić zaciętą walkę zarówno o mistrzostwo Polski, jak i miejsca na podium. Mistrzem Polski został KSS Mustang Konin, który mimo remisu w meczu rewanżowym w Kielcach okazał się lepszy w dwumeczu z Orto-Medico Scyzory Kielce. To kolejny wielki sukces drużyny z Konina,…
